додому

Ремаркетинг - оренда - консалтинг

Ми працюємо з ІТ (інформаційними технологіями).

Безпека, ефективність і стійкість - для багатьох це просто слова, а для нас це повсякденний бізнес.

i4next це солідний фахівець і надійний партнер відносно оптимального повторного використання Вашої ІТ-інфраструктури. Ми приділяємо увагу вашому процесу обміну і надаємо обгрунтовані поради з екологічних, економічних і технічних питань - від санкціонованого стирання інформації до професійного та кваліфікованого видалення відходів.

Наші головні компетенції це ремаркетинг , фінансування та обслуговування . Ми надаємо другий шанс використаній техніці і купуємо ваше обладнання в незалежності від року виробництва, виробника або групи товарів. Спираючись на залишкову вартість і надійність , ми запропонуємо Вам підходящий фінансовий варіант. Більше того, наші ІТ послуги включають в себе управління проектом , допомога в купівлі та консультації. Ми піклуємося про ІТ і переконуємося , що ви відчуваєте себе в безпеці.

Ми привносимо ІТ до нових вершин Життя після закінчення служби існує. З постійною періодичністю компаніям доводиться змінювати своє ІТ обладнання і в той же час стежити, щоб витрати були обгрунтованими. Ми вважаємо, що кінець життєвого циклу управління технікою це розумне поєднання екології, економії і технологій, яке запобіжить втраті вашого часу, грошей і сил, а також захистить наше навколишнє середовище від великої шкоди. Завдяки величезному досвіду і знанням, ми пропонуємо повний пакет послуг. У нього входять покупка б / в обладнання, інвентаризація, оновлення, у тому числі і повний процес логістики. Однак, одним з найважливіших кроків є безпечне та перевірене стирання інформації згідно з міжнародними стандартами. Ми його здійснюємо прямо у вашій компанії при необхідності. Приблизно 50.000 одиниць старої техніки повертається назад на ринок щороку. Якщо техніку не вдається продати, то вона відправляється на професійну фабрику з переробки відходів. Для нас продуктивність і якість, економія і стійкість не просто слова, а ідеальне порівняння

.